Haber

Canik’te Denetimler Kesintisiz Sürüyor

Canik Belediyesi Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren işyerlerinde denetimlerde bulundu.

Canik Belediyesi, Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren işletmelere yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Gruplar, belirlenen program kapsamında ilçe genelinde faaliyet gösteren işletmeleri düzenli olarak denetleyerek, işyeri açma ve çalışma ruhsatı ile işyerinin ticari faaliyetlerinin ruhsata uygunluğunu denetliyor. Canik Belediyesi Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri işyeri açma ruhsatı ve çalışma izinlerini yeni almış vatandaşları işyerlerinde ziyaret ederek ruhsatlarını takdim ediyor.

İncelenen Ticari Faaliyetlerin Uygunluğu

Canik Belediyesi, Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren işletmelerde denetimlerini titizlikle yürütüyor. Belirlenen program kapsamında ilçedeki işletmeleri sistemli bir şekilde denetleyen ekipler, işletmelerin çalışma ruhsatını ve işletmelerin gösterdiği ticari faaliyetlerin ruhsata uygunluğunu denetliyor. İşyeri açmak için işyeri açma ruhsatı olmayan ve ruhsatını güncellemeyen işletme sahiplerine gerekli bilgiler gruplar tarafından verilmektedir.

İş Yerlerinde Ruhsatlar Veriliyor

Canik Belediyesi, Ruhsat ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, işyerlerinde gerekli şartları yerine getirerek işyeri açma ve çalışma ruhsatı alan vatandaşları ziyaret ediyor. İşletme sahiplerine hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen ekipler, işletme sahiplerine iş yeri açma ve çalışma ruhsatı takdim ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu