Haber

Oğuzhan Uğur ifade verdi mi? Oğuzhan Uğur olayı nedir?

Oğuzhan Uğur Bir yorum yaptı mı ve Oğuzhan Uğur olayı nedir? Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Kumçatı Köyü’nde barajın ve Hatay Yarseli Barajı’nın duvarının çatladığı tarafta hesabı paylaşılan Oğuzhan Uğur hakkında soruşturma başlatıldı. Peki Oğuzhan Uğur söz mü verdi ve Oğuzhan Uğur olayı nedir? Oğuzhan Uğur söz mü verdi? Oğuzhan Uğur olayı nedir? Detaylar burada…

OĞUZHAN UĞUR KONUŞMUŞ MUYUM?

Oğuzhan Uğur, bugün Çağlayan’daki İstanbul Adliye Sarayı’na geldi. Avukatıyla birlikte Basın Başsavcılığı’na ifade veren Oğuzhan Uğur, yaklaşık 3 saat süren işlemlerin ardından adliyeden ayrıldı. Basın mensuplarının soruları üzerine Uğur, “Açıklamamızı verdikten sonra çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Uğur adliye önünde yaptığı açıklamada, “İfademizi verdik, elimizde çok veri vardı. Hepsini savcımızla paylaştık. Tabii baştan başlayan konularla ilgili olmadığını kendisine detaylıca anlattık. sosyal medya, belgelerimizle, videolarımızla. Tarihlerinin bile çok önce ve sonrasının tutmadığı, sahadan kışkırtıldıklarına dair belge ve delilleri kendilerine sunduk” diye konuştu.

OĞUZHAN UĞUR OLAYI NEDİR?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Kumçatı Köyü’nde çatlayan baraj ve Hatay Yarseli Barajı’nın çatlayan duvarına ilişkin hesabını paylaşan Oğuzhan Uğur, hakkında yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. Adliye çıkışında konuşan Uğur, “İfademizi verdik, elimizde çok veri vardı. Hepsini savcımızla paylaştık. Sahadan tahrik edildiğine dair belge ve delilleri kendilerine sunduk.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu